O nas

Centrum Biomechaniki Chodu

To placówka o profilu medyczno dydaktycznym specjalizująca się w Analizie chodu, Biomechanice ruchu i rehabilitacji orto-podologicznej. Połączenie wieloletniej wiedzy i praktyki biomechaników z fizjoterapeutami, daje możliwość nowoczesnej rehabilitacji przy użyciu narzędzi diagnostycznych najnowszej generacji.

Od 2011 roku organizujemy lub jesteśmy współorganizatorem wielu szkoleń i eventów medycznych w całej Polsce. Nasza kadra szkoleniowa prowadzi wykłady, warsztaty i prelekcje na konferencjach oraz sympozjach podologicznych, rehabilitacyjnych oraz ortopedycznych.

Organizujemy własne szkolenia, ale dużą częścią edukacyjną naszego CBCH jest możliwość indywidualnych szkoleń prowadzonych w placówce firmy/osoby nas wynajmującej.

o-nas_01.jpg
Zapisz się na szkolenie już dziś!

Organizujemy własne szkolenia, ale dużą częścią edukacyjną naszego CBCH jest możliwość indywidualnych szkoleń prowadzonych w placówce firmy/osoby nas wynajmującej.

Szkolenia Biomechaniczne prowadzi:

Michał  Baryń - Specjalista biomechaniki kończyny dolnej, właściciel Centrum Biomechaniki Chodu i Rehabilitacji, prelegent i prowadzący warsztaty z technik badania pacjenta na największych konferencjach orto-podologicznych i rehabilitacyjnych w Polsce, wykładowca na Kursach Biomechaniki Kończyny Dolnej od 2013r.

Szkolenia podologiczne prowadzi: 

mgr Milena  Skalska  -  dyplomowany, czynny podolog  i pedagog (szkoleniowiec) - absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wyższej Szkoły Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie. Autorka serii książek – podręczników dla podologów.

Pasjonatka pracy z ludźmi i dla ludzi, jeden z najbardziej czynnych i efektywnych szkoleniowców z zakresu podologii stosowanej.  Właścicielka gabinetu podologiczno – kosmetycznego BIOMEDICA w Szczecinie.