Brodawki – rozpoznanie i terapia

Dla praktyków podologicznych, którzy do tej pory pacjentów ze zmianami wirusowymi odsyłali do lekarzy bądź innych specjalistów.

My też możemy skutecznie je usuwać z satysfakcjonującymi rezultatami!

  • Prawidłowe przeprowadzanie wywiadu, wskazania i przeciwwskazania.
  • Przyczyny powstawania zmian, różnicowanie.
  • Zmiany zakaźne: rodzaje wirusa HPV, metody wnikania.
  • Metodyka walczenia z wirusem, sposoby w gabinecie podologicznym.
  • Metody alternatywne, farmakologia
  • Wykonywanie zabiegów przy użyciu elektrokoagulacji.
  • Rozpoznawanie, klasyfikacja i dobór odpowiedniej terapii.
  • Efektywna praca elektrokoagulatorem.

Informacje organizacyjne

Cena szkolenia: 1100 zł brutto

Cena obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, materiały szkoleniowe, przerwę kawową, certyfikat.

Czas trwania: 8h

Zapisy oraz szczegółowe informacje: www.kursbiomechaniki.pl tel.: 577-666-326 email: szkolenia@cbch.pl

Wpłaty należy dokonywać na nr konta 90 1140 2004 0000 3202 7640 3346 z dopiskiem: Imię i nazwisko, data i miejsce szkolenia

Lub poprzez link do płatności online PayU znajdujący się poniżej oraz w mailu potwierdzającym zapis na szkolenie.

Prowadzący:

mgr Milena  Skalska  -  dyplomowany, czynny podolog  i pedagog (szkoleniowiec) - absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wyższej Szkoły Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie. Autorka serii książek – podręczników dla podologów Stopy Moją Pasją (cz. I „ABC gabinetu podologicznego”, cz. II „Dziecko w gabinecie podologicznym”, cz. III „Metoda Arkady w gabinecie podologicznym” i cz. IV „Ortonyksja w gabinecie podologicznym”) oraz wielu artykułów publikowanych w czasopismach branżowych („ Rynek Podologiczny” i „Kwartalnik Medyczno-podologiczny”) oraz ogólnopolskich („Kosmetologia Estetyczna”). 

Pasjonatka pracy z ludźmi i dla ludzi, jeden z najbardziej czynnych i efektywnych szkoleniowców z zakresu podologii stosowanej.  Właścicielka gabinetu podologiczno – kosmetycznego BIOMEDICA w Szczecinie.

Zapisz się na szkolenie już dziś!

Organizujemy własne szkolenia, ale dużą częścią edukacyjną naszego CBCH jest możliwość indywidualnych szkoleń prowadzonych w placówce firmy/osoby nas wynajmującej.

Szkolenia Biomechaniczne prowadzi:

Michał  Baryń - Specjalista biomechaniki kończyny dolnej, właściciel Centrum Biomechaniki Chodu i Rehabilitacji, prelegent i prowadzący warsztaty z technik badania pacjenta na największych konferencjach orto-podologicznych i rehabilitacyjnych w Polsce, wykładowca na Kursach Biomechaniki Kończyny Dolnej od 2013r.

Szkolenia podologiczne prowadzi: 

mgr Milena  Skalska  -  dyplomowany, czynny podolog  i pedagog (szkoleniowiec) - absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wyższej Szkoły Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie. Autorka serii książek – podręczników dla podologów.

Pasjonatka pracy z ludźmi i dla ludzi, jeden z najbardziej czynnych i efektywnych szkoleniowców z zakresu podologii stosowanej.  Właścicielka gabinetu podologiczno – kosmetycznego BIOMEDICA w Szczecinie.