Implanty drutowe jednoczęściowe

„Implanty drutowe jednoczęściowe – najnowsze rozwiązania w ortonyksji” (tytan)

W programie teoria i zajęcia warsztatowe na modelach.

Klamra z nici tytanowych to jedna z najmocniejszych i efektywniejszych implantów stosowanych obecnie w gabinetach podologicznych.

Klamrę wykonuje się samodzielnie, aplikując drut w odpowiedni, uzależniony od rodzaju deformacji sposób za pomocą kompozytu stomatologicznego.

Implanty przygotowuje się samodzielnie z nici tytanowych w tzw. łukach lub sztangach o grubości od 0,10 do 0,16 cali. Używa się ich do korekcji nawet najbardziej pogrubiałych paznokci wrastających i wkręcających się.

Informacje organizacyjne

Cena szkolenia: 1100 zł brutto

Cena obejmuje: Teoria (materiały dla kursantów) + praktyka, przerwa kawowa.

Szkolenie w godzinach 15:00 - 20:00

Zapisy oraz szczegółowe informacje: www.kursbiomechaniki.pl tel.: 577-666-326 email: szkolenia@cbch.pl

Wpłaty należy dokonywać na nr konta 90 1140 2004 0000 3202 7640 3346 z dopiskiem: Imię i nazwisko, data i miejsce szkolenia

Lub poprzez link do płatności online PayU znajdujący się poniżej oraz w mailu potwierdzającym zapis na szkolenie.

Prowadzący:

mgr Milena  Skalska  -  dyplomowany, czynny podolog  i pedagog (szkoleniowiec) - absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wyższej Szkoły Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie. Autorka serii książek – podręczników dla podologów Stopy Moją Pasją (cz. I „ABC gabinetu podologicznego”, cz. II „Dziecko w gabinecie podologicznym”, cz. III „Metoda Arkady w gabinecie podologicznym” i cz. IV „Ortonyksja w gabinecie podologicznym”) oraz wielu artykułów publikowanych w czasopismach branżowych („ Rynek Podologiczny” i „Kwartalnik Medyczno-podologiczny”) oraz ogólnopolskich („Kosmetologia Estetyczna”). 

Pasjonatka pracy z ludźmi i dla ludzi, jeden z najbardziej czynnych i efektywnych szkoleniowców z zakresu podologii stosowanej.  Właścicielka gabinetu podologiczno – kosmetycznego BIOMEDICA w Szczecinie.

Zapisz się na szkolenie już dziś!

Organizujemy własne szkolenia, ale dużą częścią edukacyjną naszego CBCH jest możliwość indywidualnych szkoleń prowadzonych w placówce firmy/osoby nas wynajmującej.

Szkolenia Biomechaniczne prowadzi:

Michał  Baryń - Specjalista biomechaniki kończyny dolnej, właściciel Centrum Biomechaniki Chodu i Rehabilitacji, prelegent i prowadzący warsztaty z technik badania pacjenta na największych konferencjach orto-podologicznych i rehabilitacyjnych w Polsce, wykładowca na Kursach Biomechaniki Kończyny Dolnej od 2013r.

Szkolenia podologiczne prowadzi: 

mgr Milena  Skalska  -  dyplomowany, czynny podolog  i pedagog (szkoleniowiec) - absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wyższej Szkoły Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie. Autorka serii książek – podręczników dla podologów.

Pasjonatka pracy z ludźmi i dla ludzi, jeden z najbardziej czynnych i efektywnych szkoleniowców z zakresu podologii stosowanej.  Właścicielka gabinetu podologiczno – kosmetycznego BIOMEDICA w Szczecinie.