Taping Podologiczny

Dla osób pracujących w zawodzie, chcących się rozwijać i pomagać w szerszym zakresie swoim pacjentom.

  • Anatomia kończyny dolnej
  • Wprowadzenie do kinesiotapingu.
  • Techniki aplikacyjne kinesiotapingu w problemach:

hallux valgus, palce młotkowate, napięcia w okolicy rozcięgna podeszwowego, ostroga piętowa, staw skokowy, zaburzeniach limfatycznych.

  • Holistyczne podejście w pracy podologa

Informacje organizacyjne

Cena szkolenia: 900zł brutto

Czas trwania: 8h

Cena zawiera: uczestnictwo w zajęciach, materiały szkoleniowe, przerwę kawową, lunch, certyfikat.

Zapisy oraz szczegółowe informacje: www.kursbiomechaniki.pl tel.: 577-666-326 email: szkolenia@cbch.pl

Wpłaty należy dokonywać na nr konta 90 1140 2004 0000 3202 7640 3346 z dopiskiem: Imię i nazwisko, data i miejsce szkolenia

Lub poprzez link do płatności online PayU znajdujący się poniżej oraz w mailu potwierdzającym zapis na szkolenie.

Prowadzący:

Prowadzący: MAGDALENA DĄBROWSKA-BERSKA kosmetolog, specjalista ds. podologii Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. W naszym centrum odpowiada za prowadzenie kursów i szkoleń z zakresu podologii. Przeprowadza zabiegi wśród pacjentów ze zmianami chorobowymi w obrębie stóp. W dalszym ciągu podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach zawodowych oraz jako słuchacz Akademii Podologii.

Zapisz się na szkolenie już dziś!

Organizujemy własne szkolenia, ale dużą częścią edukacyjną naszego CBCH jest możliwość indywidualnych szkoleń prowadzonych w placówce firmy/osoby nas wynajmującej.

Szkolenia Biomechaniczne prowadzi:

Michał  Baryń - Specjalista biomechaniki kończyny dolnej, właściciel Centrum Biomechaniki Chodu i Rehabilitacji, prelegent i prowadzący warsztaty z technik badania pacjenta na największych konferencjach orto-podologicznych i rehabilitacyjnych w Polsce, wykładowca na Kursach Biomechaniki Kończyny Dolnej od 2013r.

Szkolenia podologiczne prowadzi: 

mgr Milena  Skalska  -  dyplomowany, czynny podolog  i pedagog (szkoleniowiec) - absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wyższej Szkoły Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie. Autorka serii książek – podręczników dla podologów.

Pasjonatka pracy z ludźmi i dla ludzi, jeden z najbardziej czynnych i efektywnych szkoleniowców z zakresu podologii stosowanej.  Właścicielka gabinetu podologiczno – kosmetycznego BIOMEDICA w Szczecinie.